English

פרסומים

 ת"א (תל-אביב-יפו) 49211-05 - לוי גברי ואח ת"א (תל-אביב-יפו) 49211-05 - לוי גברי ואח' נ' הרציקוביץ אילון לוני ואח' שלום תל-אביב-יפו ת"א - עו"ד יוחאי הורביץ
סקירת החלטת בית משפט ה שלוםבתל אביב, הדוחה את תביעתם של יו"ר ההתאחדות לכדורגל לשעבר מר גברי לוי ושל חברת ג.ל. מחולות בע"מ כנגד מר לוני הרציקוביץ', מר משה תאומים והחברה הכלכלית של ליגת העל, לתשלום 2 מליון ש"ח בגין אי קיום חוזה בקשר עם מיזם מנהלת ליגת העל בכדורגל.   את מר הרציקוביץ, ייצג בתביעה זו, עו"ד יוחאי הורביץ שותף במשרד עורכי הדין ד. מירקין ושות'.  
"חוק הספאם"- הערות על תיקון סעיף 30(א) לחוק הבזק- עו"ד תומר משה כהן "חוק הספאם"- הערות על תיקון סעיף 30(א) לחוק הבזק- עו"ד תומר משה כהן
המאמר סוקר את תיקון 40 לחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשס"ח - 2008, אשר זכה לכינוי "חוק הספאם". התיקון לחוק נועד להלחם בתופעת "דואר הזבל" אשר צמחה למימדים מטרידים ובהיקף מטריד לא פחות, והגורמים לנזקים המוערכים במיליארדי דולרים מידי שנה.   בחקיקתו של תיקון זה, תיקון המאמץ גישה משפטית מהמתקדמות בעולם המערבי, מצטרפת ישראל לחוג מדינות מצומצם יחסית המונה את ארה"ב ומרבית ארצות הקהילה האירופאית, אשר השכילו  לזהות את הקשיים והנזקים אשר יוצרת תופעת הספאם בעולם הדיגיטאלי והמקוון, הפרטי והמסחרי כאחד, ולתת מענה אפקטיבי, על מנת למנוע את התפשטותה ועצם קיומה של תופעת ההטרדה ההמונית הזו שהפכה כלל עולמית.

 

משרדנו הינו בעל ניסיון וידע רחב ביישום הוראות הדין בקרב לקוחותינו בעלי פלטפורמות אינטרנטיות ומערכות שייגור מסרים פרסומיים.  

המלצות להתנהלות נכונה לבכיר העומד בפני פיטורים- עו"ד אפרים ברק ("כלכליסט"- 22.4.09) המלצות להתנהלות נכונה לבכיר העומד בפני פיטורים- עו"ד אפרים ברק ("כלכליסט"- 22.4.09)
ראיון עם עו"ד אפרים ברק בנושא:  המלצות לשמירה על זכויותיהם של מפוטרים בכירים ושיפור תנאיהם בכניסה למקום עבודה חדש.  
הערכות ישראל לגידול הצפוי בתיירות הנכנסת- המצב המצוי והרצוי- עו"ד גלית בונה  ("הארץ"- מוסף "עסקים" 29.12.09) הערכות ישראל לגידול הצפוי בתיירות הנכנסת- המצב המצוי והרצוי- עו"ד גלית בונה ("הארץ"- מוסף "עסקים" 29.12.09)
המאמר עוסק במידת מוכנותה של מדינת ישראל ותשתיות התיירות לקראת העלייה הצפויה בזרם התירות הנכנסת לישראל. עו"ד בונה סוקרת את הכילים המשפטיים בהם עושה ממשלת ישראל שימוש על מנת להערך לגל תיירות זה, בהיבט שיפור ופיתוח תשתיות התיירות בישראל, נושא הפטור ממע"מ לתיירים ועוד.   עו"ד גלית בונה, הינה שותפה במשרד עורכי הדין ד. מירקין ושות' ובעלת מומחיות וניסיון יחודיים בענף דיני התיירות והמלנואות. המאמר פורסם במוסף "עסקים" של עיתון "הארץ" ביום 29.12.2009.  
הפרת סימן מסחר באמצעות שם מתחם ("דומיין")- עו"ד דן מירקין  ("ידיעות אחרונות" 3.2.09) הפרת סימן מסחר באמצעות שם מתחם ("דומיין")- עו"ד דן מירקין ("ידיעות אחרונות" 3.2.09)
הפרת זכויות בסימן המסחר Marllboro באמצעות רישומו כשם המתחם www.Marlboro.co.il בישראל. בסקירה מובאת החלטת איגוד האינטרנט במחלוקת כפי שהובאה בפני האיגוד על ידי בעלת הסימן, חברת פיליפ מוריס, אשר יוצגה על ידי עורך הדין דן מירקין, מייסד משרד עורכי הדין ד. מירקין ושות'.  
הרכב בית הדין הבינלאומי העליון לספורט בראשות עו"ד אפרים ברק  בהחלטה תקדימית על השעיית קבוצת כדורגל ממקדוניה מכל פעילות ספורטיבית של אופ"א הרכב בית הדין הבינלאומי העליון לספורט בראשות עו"ד אפרים ברק בהחלטה תקדימית על השעיית קבוצת כדורגל ממקדוניה מכל פעילות ספורטיבית של אופ"א
סיקור עיתונאי:החלטה תקדימית של הרכב בה"ד הבינלאומי לספורט (CAS) בראשותו של עוה"ד אפרים ברק, שותף במשרד עוה"ד ד. מירקין ושות'.   עוה"ד ברק הינו מהבולטים והמובילים שבעוה"ד בישראל העוסקים במשפט הספורט המקצועני, וממלא חלק פעיל בפעילותו של בה"ד הבימלאומי לספורט.   פורסם ב "כלכליסט" ביום 22.4.2010 (מאת: סוכנות הידיעות ו- YNET).      
הרצאתו של עו"ד אפרים ברק בכנס ה- Shanghai Administration of Sport, (שנגחאי) סין, נובמבר 2012 הרצאתו של עו"ד אפרים ברק בכנס ה- Shanghai Administration of Sport, (שנגחאי) סין, נובמבר 2012

סיקור הרצאתו של עו"ד אפרים  ברק במסגרת כנס במשפט ספורט שאורגן על ידי מנהלת הספורט של מחוז שנגחאי אשר כונס לרגל חנוכת מרכז הדיונים החדש של בית הדין הבינלאומי לספורט(CAS) במחוז שנגאחי.

  

 

וואלה! ופרסום זרמון גולדמן יפצו את הצלם דויד רובינגר בשל שימוש מסלף בתמונה שיצר - עו"ד דן מירקין וואלה! ופרסום זרמון גולדמן יפצו את הצלם דויד רובינגר בשל שימוש מסלף בתמונה שיצר - עו"ד דן מירקין
החלטת בית משפט השלום בתל אביב (ת.א 43688/06) לחייב את חברת וואלה! ופרסום זרמון גולדמן בפיצוי לצלם דויד רובינגר בגין הפרת זכויותיו ביצירה. את מר רובינגר ייצג בתביעה זו, עו"ד דן מירקין, מייסד משרד עורכי הדין ד. מירקין ושות'.  
זיוף מוצרים בישראל : ראיונות עם עו"ד גלית בונה בסוגיית ההביטים המשפטיים של תופעת זיוף המוצרים. (YNET, BIZPORTAL) זיוף מוצרים בישראל : ראיונות עם עו"ד גלית בונה בסוגיית ההביטים המשפטיים של תופעת זיוף המוצרים. (YNET, BIZPORTAL)
  סיקורים תקשורתיים בסוגיית מקומה של מדינת ישראל על מפת יבוא הזיופים העולמית והשלכות התופעה. הסיקורים כוללים ראיונות עם עו"ד גלית בונה (פורסם ב- YNET וב- BIZPORTAL) ומדריך קצר להימנעות מרכישת מוצרים מזויפים הנחזים להיות מקוריים.  
כיצד הפך עו"ד אפרים ברק לישראלי המשפיע ביותר בספורט העולמי? (גלובס 26.12.2008) כיצד הפך עו"ד אפרים ברק לישראלי המשפיע ביותר בספורט העולמי? (גלובס 26.12.2008)
הכתבה עוסקת בפועלו ומעורבותו של עו"ד אפרים ברק, שותף במשרד עורכי הדין ד. מירקין, בזירת משפט הספורט הלאומית והעולמית.
עו"ד אפרים ברק הוזמן על ידי נשיא אופ"א, מישל פלטיני למושב שעורך הארגון במונקו. פורסם בעיתון "כלכליסט" ביום 30.8.2010 עו"ד אפרים ברק הוזמן על ידי נשיא אופ"א, מישל פלטיני למושב שעורך הארגון במונקו. פורסם בעיתון "כלכליסט" ביום 30.8.2010
עו"ד אפרים ברק, שותף במשרד עורכי הדין ד. מירקין ושות', חבר בית הדין הבילאומי לספורט (CAS) מרצה  והמנהל אקדמי של תכנית ה- Executive בבית הספר הגבוה למשפט ולכלכלה  במדריד (ISDE),  הוזמן על ידי נשיא התאחדות הכדורגל האירופאית (אופ"א) מישל פלטיני לקחת חלק בכנס שמקיים הארגון במונקו.
על השלכותיו של תיקון 24 לחוק שעות עבודה ומנוחה, התשי"א- 1951 על המעסיקים- עו"ד אפרים ברק ("כלכליסט" 8.2.09) על השלכותיו של תיקון 24 לחוק שעות עבודה ומנוחה, התשי"א- 1951 על המעסיקים- עו"ד אפרים ברק ("כלכליסט" 8.2.09)
  תיקון 24 לחוק שעות עבודה ומנוחה, התשי"א- 195: ראיון עם עוה"ד אפרים ברק על השלכותיו של התיקון על מעסיקים.  
תתחילו לשתף פעולה- על הדיאלוג שבין החברות מנפיקות האג"ח לבין מחזיקי האג"ח- הרצוי והמצוי (מאת יוחאי הורביץ, דה מרקר, 23.9.2009) תתחילו לשתף פעולה- על הדיאלוג שבין החברות מנפיקות האג"ח לבין מחזיקי האג"ח- הרצוי והמצוי (מאת יוחאי הורביץ, דה מרקר, 23.9.2009)
מאמר מפרי עיטו של עורך הדין יוחאי הורביץ, שותף במשרד עורכי הדין ד. מירקין ושות', העוסק בדיאלוג שבין החברות מנפיקות האג"ח לבין מחזיקי האג"ח-  על המצב הרצוי וזה המצוי.

 

 

דף הבית       |      צור קשר

Powered by Artvision | Truppo Websites